Tantra masáže

TantraCo si pod pojmem tantra masáže má člověk vlastně představit? Nejdříve by bylo vhodné se seznámit se slovem tantra a tantrismus.

Tantra je jakýmsi stylem duchovního rituálů a meditací. Jejich vznik sahá již do čtvrtého století našeho letopočtu. O tantře se první zmínky objevily v indické kultuře. Měla velký vliv na budhismus, hinduismus, sikhismus a další. Postupem času se začala rozšiřovat z Indie do jihovýchodní a východní Asie.

Ve světě je známá především tantra hinduistická. A to váma márga (levoruká tantra), a to se spojením sexuálních aspektů.

Tantra masáž je duchovní cesta, která vás za pomoci dotyků, hlazení, laskání dokáže dovést až na samý vrchol blaženosti. Pomocí tantra masáže se můžete zbavit negativních energií, které se ve vašem těle hromadí. Tantra masáže jsou souzněním a probuzením vašeho ducha. Každodenní shon a stres se díky tantra masáži rozplyne jako pára. Je velmi intenzivní a uvolňující. Zažijete během ní mnoho silných pocitů a vjemů. Nemusíte se bát svěřit se do rukou vašeho maséra. Jakožto muž má k ženám velmi blízko a dokáže vnímat společně s vámi každičký dotyk. Nikdy neudělá nic, co byste si sama nepřála.

 

Tantrická masáž neintimní

Tantrická neintimní masáž je výhradně bez dotýkání se prsou a pohlaví. Jde v ní o navození harmonie a klidu duše. Každá žena se ráda nechává hýčkat a také si velmi ráda dopřeje odpočinek a relaxaci. To vše a mnohem více se v masáži snoubí. Stačí pouze zavřít oči a jen přijímat lehké dotyky, hlazení a energii, která se s nimi do těla vlévá.

 

Tantrická masáž intimní

Tantrická intimní masáž LiberecIntimní tantrická masáž je ještě daleko více odpoutávající se od těla, jak masáž neintimní. Zde prožíváte příval energie i z dotyků vedených přes pohlaví a prsa. Pokud se zcela odpoutáte, můžete dosáhnout až vrcholu blaha. I zde ovšem platí, že pokud vám je nějaký dotyk nepříjemný, tak je třeba ho zastavit. Vše jak sama budete chtít. Poddejte se maximálnímu uvolnění ve spojení s něhou. Nechte se hýčkat a dopřejte si slast, která ve spojení s intimní tantrickou masáží může vést až k vyvrcholení. Ano je to tak, intimní tantra masáž ve vás může probudit velmi mnoho emocí. Nebojte se jim dát proto volný průchod a odreagujte se od uspěchaného světa.